Az én szavam, én is vonom vissza
Volt egy párom régen, aki előszeretettel mondta ezt, ha bármit megígért, és később nem tartotta be. Nagyon zavart, irritált engem ez a hozzáállás, nem éreztem felelősségteljesnek, sokkal inkább megfutamodónak, könnyelműnek. (ma is ezt gondolom)


